do kasy suma: 0,00 zł
Pomoc
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Dostawa i płatność:
 
Kupując w sklepie internetowym www.werbus.pl mają Państwo do wyboru następujące opcje płatności i dostawy towaru:
 
- firma kurierska DHL przesyłka za pobraniem w cenie 19,68 zł brutto / 16,- zł netto
 
- firma kurierska DHL przedpłata - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy an konto sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Koszt 17,22 zł brutto / 14,- zł netto
 
- odbiór osobisty w siedzibie sklepu pod adresem ul. Zakątek 1, Szczecin. Odbiór osobisty jest bezpłatny. W przypadku wyboru tej opcji prosimy o poinformowanie nas co najmniej dwie godziny przed planowanym odbiorem, abyśmy mogli przygotować zamówienie.
 
Nr konta 86 1030 0019 0109 8530 0017 9286 (Citi Handlowy)

Czy mogę uzyskać fakturę VAT na zakupiony towar?
 
Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT. Na etapie składania zamówienia (podawania danych odbiorcy) należy zaznaczyć opcję 'firma' i wpisać numer NIP.

Czy sprawdzę zawartość paczki przed uiszczeniem opłaty kurierowi?
 
 Jest możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera, po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki. W przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności - podstawa późniejszej reklamacji.

Czy podane na stronie ceny są aktualne i ostateczne?

Informacje na stronach internetowych sklepu, zarówno dotyczące dostępności produktów jak i ich cen, są codziennie uaktualniane. Tak więc wszystkie ceny widoczne na naszych stronach są aktualne, oczywiście przy większych ilościach stosowane są rabaty.
 
Chciałbym zapłacić przelewem za zamówiony towar, proszę o podanie mi numeru konta, na które mam przelać należność.

W momencie złożenia zamówienia zostaje do Państwa wysłany e-mail potwierdzający przyjęcie zamówienia wraz z fakturą pro-forma (plik pdf w załączniku). Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto, lub potwierdzenie przelewu.
 
Czas realizacji zamówienia

Wysyłka następuje w następnym dniu dniu roboczym od daty złożenia zamówienia. 
W przypadku płatności przedpłata, wysyłka następuje po zaksięgowaniu wpłaty na konto firmy.

Dostępność produktów
 
W związku z prowadzoną sprzedażą na rynku lokalnym, firma zastrzega sobie prawo do wyczerpania towaru. Ze względów technicznych stany są aktualizowane codziennie po zamknięciu sklepu. 
 
Bezpieczeństwo

Staramy się, aby Klient realizujący zakupy w naszym sklepie miał gwarancję bezpieczeństwa - zarówno w kwestii jakości towarów, jak i danych osobowych.
Wykorzystujemy najnowocześniejsze mechanizmy ochrony przekazywania i przechowywania danych osobowych, jakie są w tej chwili dostępne.

Sprzedajemy produkty wysokiej jakości.  Dokładamy starań o wysoką jakość opisów produktowych i udzielamy dokładnych informacji odnośnie naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl