do kasy suma: 0,00 zł
O firmie
       Już od 1995 roku zajmujemy się sprzedażą elementów złącznych o podwyższonej wytrzymałości. Mamy nadzieję, iż zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoli nam jak najlepiej sprostać Państwa oczekiwaniom.  Preferujemy podział produktów wg. norm DIN. Polecamy do ściągnięcia tabelę porównawczą norm : PN - DIN - ISO. Poza śrubami calowymi i narzędziami do śrub calowych oferujemy również :
  • Śruby metryczne kl.10,9 i 12,9
  • Kołki sprężyste DIN 1481 od 1 mm do 50 mm średnicy otworu
  • Sprężyny talerzowe DIN 2093
 
        Ponadto posiadamy jeszcze wiele innych elementów złącznych, będziemy je sukcesywnie publikować na stronie.
Oferowane przez nas towary spełniają  rygorystyczne wymagania jakościowe, wyprodukowane są przez wiodących producentów. 
 
     Aby uniknąć wszelkich nieporozumień w sprawie śrub calowych proponuję najpierw zapoznać się z tabelą gwintów, co pozwoli na precyzyjne określenie Państwa potrzeb. Proszę pamiętać, że średnica otworu nagwintowanego jest zawsze mniejsza od średnicy nominalnej śruby. Aby dobrze określić śrubę należy najpierw zmierzyć średnicę zewn. na gwincie, a następnie określić skok gwintu. W przypadku śrub metrycznych jest to odległość pomiędzy wierzchołkami gwintu mierzona w mm. Natomiast skok gwintu śrub calowych określa ilość zwojów na długości 1 cala (25,4 mm).  

        Polecam też nasze narzędzia. Tylko odpowiedni dobór klucza nie zepsuje śruby. Narzędzia metryczne nie zawsze w pełni pasują do śrub calowych, a nawet jak się uda nimi odkręcić śrubę to często tylko jeden raz. A szkoda ich, bo wiele z nich można dostać tylko w serwisie danego urządzenia lub maszyny jako części zamienne.
       
 Dziękuję za uwagę i zapraszam do zakupów.
 
                                                                                                                                                                   Michał Klusek  
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl